Dopis od královny aneb jak šukat

holka.jpgDnes jsem na jednom fóru objevil docela zajímavý článek, který bych zde rád zveřejnil. Věřím, že se vám bude líbit.

Drazí muži,

Koukněte, já vím, že to máte těžký. Ženy se takřka nedají pochopit. V post-feministické společnosti nikdy nevíte, co přesně máte dělat. Ženy jsou zatraceně vybíravé, vím že jsme. Stejně tak může člověka vyděsit, když začne ženská vyšilovat kvůli tom, co vypadá jako neškodná záležitost. A muži, co dělají vše proto, aby byli plní respektu a měli rádi ženy, skládám vám hold, vážně!

Ale prosím, tak už mě kurva ošukejte! Upřímně, oceňuju vaši ohleduplnost. Líbí se
mi, že na to chcete jít pomalu. Skutečně se mi líbí i myšlenka emocionálního propojení, ale ježišmarjá, OŠUKEJTE MĚ! Už jsme byli na večeři, dali si drink. Tancovali jsme. Mazlili se a dívali na film. Mám vykrojené tričko a ty mi zíráš celý večer na prsa. Božemůj, pojď na to a ošukej mě!

Když už jsme v náladě, převezmi prosím vedení. Prosím, prosím, ošukej mě. Věř mi, nebudu jen tak ležet, zapojím se. Ale nenuť mě dávat tvoji ruku do mých kalhotek – připadám si pak jako násilník. Líbáme se půl hodiny a tvoje ruka mi pořád hladí zadek. Je to fajn, ale je na čase přesunout se dopředu. Vlez si na mě. Nenuť mě lézt na tebe a houpat se na tvém ptákovi jako bych cvičila nějakou šílenou jógu, protože TY po mě nevyjedeš. Vlez nahoru a začni mě šoustat, buď hodnej kluk. Necucej mi něžně bradavky a nestahuj se pak, když potěšením zasténám. Když budeš nesmělý, bude to přesně to, co nechci. Co MY nechceme!

OK, chápu, že to může vyděsit. Venku je spousta žen, díky kterým je vážně těžké si zašukat. Proto jsem sepsala pár tipů. Nedívejte se na to jako že si stěžujeme. Je to jen pár jednoduchých tipů pro nesmělé muže, kteří zapomněli co to znamená, šukat jako muž:

1. Převzít kontrolu není špatné. Jo, pár žen možná bude mít dojem, že na ně tlačíš. Pokud se líbáš se ženou a ona tě odtlačuje, zeptej se prostě, jestli je to moc rychlé. Když řekne že jo, řekni něco jako „Promiň – vypadáš prostě tak kurevsky skvěle. Ale zpomalím.“ V opačném případě pokračuj. Pokud se začneš líbat se ženou, reaguje dobře a po chvíli jste na podlaze, má zvednutou sukni a jste na ní, není ta správná chvíle jí začít nemotorně hladit vlasy. Vážně, je čas se vzmužit. TY jsi muž – tak se podle toho chovej.

2. Doprdele, naučte se respektovat klitoris. Je u každé ženy jinej, tak se zeptejte, jak to má ráda. Nepřejíždějte prsty okolo její kundy jakobyste ji chtěli polechtat! Neťukejte do ní konci prstů, jakobyste nervózně čekali, než vám v restauraci donesou jídlo. Nemačkejte klitoris, jako by to byl domovní zvonek domu, do něhož se chcete dostat. Začněte tím, že pevně ale jemně tlačte všemi čtyřmi prsty proti vnějšku vagíny. Nedělejte to jedním prstem, nerýpejte do věcí. A když fakt nevíte, zeptejte se jí. Prostě se zeptejte. „Jak to máš ráda?“ Je to jednoduchá otázka a většina žen ji zodpoví. A když se stydí, ptejte se jinak – „Líbí se ti tohle zatlačení? Máš tohle citlivé?“ Klitoris je různý, to rozhodně. Ke každému se chovejte, jakobyste předtím žádný neviděli. Zapomeňte na to, co se líbilo minulé partnerce.

3. Většina žen chce být ošukána a to pořádně. Jasně, jsou venku ženy, které se chtějí pokaždé milovat, sladce, něžně se spoustou očního kontaktu a milujících polibků. Těchhle žen není většina. Většina chce být rozmrdána. Většina chce, když je při tom taháte za vlasy. Většina má ráda pořádně přírazy. Když na vás žena divoce skočí, neznamená to, že se máte stáhnout a pomalu kroužit ptákem okolo vagíny, jakobyste míchali těsto na dort. Je to proto, že chce abyste jí podrželi ruce, nebo chytili boky, nebo jí přimáčkli nohy k hlavě a pořádně ji ošukali. A nebojte se, co to znamená ve spojení s rovností pohlaví – jsem feministická svině, ale stejně chci být ošukaná tak, jako byste mi ho zespodu chtěli dostat až do krku.

4. Trochu hrubosti je fajn. Netvařte se, že jste neměli ponětí, že mají některé ženy rády tahání za vlasy. Netvařte se šokovaně, když chce, abyste jí naplácali („Vážně? Naplácat? A nebolí to?“ – jo, bolí. A o to kurva jde!). Víme, že čtete Stuff a Maxima a že jsou tam sekce o potěšení ženy. Začněte lehkým plácnutím celou rukou do oblasti, na které sedí. A podle reakce pokračujte. Nemusíte si ji ohnout přes koleno a říkat, že zlobila a táta ji musí potrestat – to si nechejte na páté rande. Ženy jsou méně křehké, než si myslíte, tak se nebojte, že jí zlomíte kyčel.

5. Je v pořádku, když u toho budete slyšet. Jinak máme pocit, že šukáme ninju. Pokud doopravdy nejste ninja, co se plíží do našich pokojů s vibrujícími nunjaky a černým pyžamem na zip, prosím, vydávejte zvuky. Pokud šukáte ženu a ona u toho řve, říká vaše jméno a sténá, zatímco vy ani nezavrčíte, bude se ta holka cítit jako idiot. Nemusíte vydávat zvuky jako ona, ale aspoň NĚCO. Víte jak v pornu když holka udělá něco skvělýho a chlap udělá „Áh!“, napůl zavrčení a napůl zařvání? To je SEXY. Dělejte to. Drsně šeptejte naše jméno (za předpokladu, že ho znáte). Vzdychejte jí na krk při mision

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s