Balení je komplexní!

sbalit holku.jpgKdyž jsem zakládal kategorii Jak sbalit holku, tušil jsem že ke mě na blog budou chodit lidé, kteří hledají co nejjednodušší návod jak sbalit jejich vysněnou holku, po které už jistě dlouho slintají, jen se neodváží nic udělat. Jdou tedy sem a čekají že jim nabídnu návod podobný těm na polévkách ze sáčku.

  • Seznam se s ní
  • Za dva dny ji pozvi vem
  • Nejbližší víkend ji vem někam večer a kup jí kytku
  • Na rozloučení dej polibek
  • Další týden s ní začni chodit

Tohle se vám možná stalo a nakonec jste se s holkou dali dohromady. Proč ne. Někdo to umí. Ale někdo ne. A právě takové lidi/muže/kluky, chci připravovat a učit. Mají plno chyb a nedostatků, které zkušené oko rychle pozná a pokud je holka trochu zkušená, rychle se uvědomí, s kým vlastně tráví čas. Proto bych vám chtěl ukázat v čem se můžete zlepšit. Ale jak je psáno v nadpise, balení je komplexní a je to vlastně o takovém celkovém zlepšení vaší osobnosti a charakteru. Myslím, že by se to dalo rozdělit do tří hlavních okruhů – vzhled, osobnost, sociální status.

Vzhled

Někdo říká, že na vzhledu nezáleží. Že lidé se dívají na to, jaký je člověk uvnitř, jaký „doopravdy“ je. Ale vemte si to tak – bude vás zajímat charakter kdejaké škaredé holky? Mě rozhodně ne. Jsem sice povrchní, ale myslím, že většina kluků se bude taky zajímat o ty hezčí holky. A u holek to platí stejně, i když vám to jen tak nepřiznají.

Takže je potřeba zapracovat i na tom. I když nemůže být každý tak krásný jako já, můžete s tím něco dělat a zlepšovat co se dá. Cvičením, hezkým oblečení, hygienou…

Zaměřím se na to konkrétněji v dalších článcích.

Osobnost

Řekl bych, že to je ta nejdůležitější část. Je to o tom, co vlastně za sebe dané holce nabídnete. Každý z nás je originál, takže může nabídnout něco jiného, zvláštního a třeba lepšího. Ale jak už jsem psal v článku Jste vůdce kmene?, holky mají rády silné osobnosti, které je ochrání. Proto je potřeba si trochu vypilovat určité věci. Těžko se to popisuje, jsou to prostě drobnosti, které při konverzaci udělají toho silnějšího z vás. Nejde vlastně jen o konverzaci, ale celkově o vaše chování. Musíte být přirozeně sebevědomí, vědět jakou máte cenu a vědět že máte co nabídnout. Holku neuháníte, ale dáváte se s ní dohromady, je to rovnocenné.

Sociální status

Silná osobnost se bez sociálního statusu dokáže obejít. Ale je to takové bonusové plus, které nám může hodně pomáhat. Pokud ženy vidí, že se obklopujete zajímavými lidmi, nebo dalšími ženami, že vám lidé naslouchají a že jim dokážete velet, stoupne u nich značně vaše hodnota. Sociální status právě zkoumám a zkouším jaká je odezva. Je to někdy dlouhodobější záležitost, ale rozhodně se to vyplatí. Tipy na zlepšení sociálního statusu budu postupně taky psát.

Závěr

Takže jste jistě pochopili, že to že jste hezcí neznamená, že jste vyhráli. Stejně tak ale nemáte suprové šance na balení holek, pokud máte skvělý sociální status mezi hráči WoWka, ale jste tlustí a nosíte brýle. Je potřeba najít si rovnováhu a jednotlivých okruhům se věnovat zároveň, žádný nepodceňovat. Všechny tři okruhy jsou ale provázané, takže úspěch v jednom vás pozdvihne i v dalších.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s